Verkkotilaus tiliasiakkaille

Enemmän aikaa työntekoon

K-Rauta PROCENTER MALMI, Helsinki

Rakentamisen ammattilaisten rautakauppa

K-Rauta PROCENTER MALMIlla sinua palvelevat rakentamisen, remontoinnin ja sisustamisen asiantuntijat. Olemme täyden palvelun rautakauppa, josta rakentamisen ammattilaiset voivat tilata kaiken tarvitsemansa niin pieniin kuin suuriinkin rakennusprojekteihin. Tutustu palveluihimme ja ota yhteyttä tai tule suoraan myymälään! K-Rauta Malmi Procenter sijaitsee Kehä I:n ja Lahden moottoritien kulmassa.

Yhteystiedot

K Rauta Malmi Procenter

MR Rauta Oy / K-Rauta PROCENTER MALMI
Kankiraudantie 6
00700 HELSINKI

p. 02 0753 0500

k-rauta.malmi@k-rauta.fi 

https://www.k-rautamalmi.fi/

 

Verkkolaskuosoite: 00371853506203

Välittäjätunnus: E204503

 

Aukioloajat:

Maanantai-perjantai: 6.30–19
Lauantai: Suljettu
Sunnuntai: Suljettu

Henkilöstö

 

YRITTYSMYYNTI

 

Rämö Hannu, myyntipäällikkö 
040 547 4409
hannu.ramo@k-rauta.fi

 

Haakanen Kimmo

046 875 7574

kimmo.haakanen@k-rauta.fi

 

Helenius Jari

040 835 5813
jari.helenius@k-rauta.fi

 

Järvinen Janne

050 352 2580
janne.jarvinen@k-rauta.fi

 

Kalliolinna Antti
050 364 1022
antti.kalliolinna@k-rauta.fi


Lötjönen Roope

046 875 7111

roope.lotjonen@k-rauta.fi

 

Mustonen Aki
040 356 4854
aki.mustonen@k-rauta.fi

 

Mykkänen Joona
044 517 3895
joona.mykkanen@k-rauta.fi

 

Parviainen Matti
050 570 3732
matti.parviainen@k-rauta.fi

 

Rämö Maria
044 716 8040
maria.ramo@k-rauta.fi

 

Surakka Hannu
040 534 5957
hannu.surakka@k-rauta.fi

 

Tenhunen Keijo
050 599 4021
keijo.tenhunen@k-rauta.fi

 

 

PROCENTER-MYYJÄT

 

Haataja Kimi
044 716 8030
kimi.haataja@k-rauta.fi

 

Heikkinen Santeri

044 716 8049

santeri.heikkinen@k-rauta.fi

 

Malila Janne

050 381 7763

janne.malila@k-rauta.fi

 

Oksa Julius
040 861 2236
julius.oksa@k-rauta.fi

 

Ravantti Harri

050 301 9283

harri.a.ravantti@k-rauta.fi

 

Savander Ida

046 875 7572

ida.savander@k-rauta.fi

Sivén Mikael
044 716 8042
mikael.siven@k-rauta.fi

 

Uusimaa Susan
044 716 8044
susan.a.uusimaa@k-rauta.fi

 

MUUT YHTEYSTIEDOT
k-rauta.malmi@k-rauta.fi

Perkkiö Jan, myymäläpäällikkö
050 406 2756
jan.perkkio@k-rauta.fi

Kiviranta Tomi, ostopäällikkö
tomi.kiviranta@k-rauta.fi
040 536 1485


Malinen Roope, ostaja
roope.malinen@k-rauta.fi
040 356 4857


Mustonen Jari, ostaja
jari.mustonen@k-rauta.fi
040 728 8054


Tavaran vastaanotto
vastaanotto.malmi@k-rauta.fi

Miettinen Mika, varastopäällikkö
044 716 8037
mika.miettinen@k-rauta.fi

Kemppi Janne, logistiikkapäällikkö
044 716 8031
janne.kemppi@k-rauta.fi

Juvakka Ville, myyntipäällikkö
040 536 1381
ville.juvakka@k-rauta.fi

Nieminen Jussi, talouspäällikkö
044-765 3332
jussi.nieminen@k-rauta.fi

Ylismaa Tiia, taloushallinto ja verkkokauppa
050 550 3119
tiia.ylismaa@k-rauta.fi

Tanskanen Irina, asiakastilit ja asiakaslaskutus
050 5949 611
irina.tanskanen@k-rauta.fi

Rinne Marko, kauppias
040 5545 981
marko.rinne@k-rauta.fi