Verkkotilaus tiliasiakkaille

Enemmän aikaa työntekoon

K-Rauta PROCENTER MALMI, Helsinki

Rakentamisen ammattilaisten rautakauppa

K-Rauta PROCENTER MALMIlla sinua palvelevat rakentamisen, remontoinnin ja sisustamisen asiantuntijat. Olemme täyden palvelun rautakauppa, josta rakentamisen ammattilaiset voivat tilata kaiken tarvitsemansa niin pieniin kuin suuriinkin rakennusprojekteihin. Tutustu palveluihimme ja ota yhteyttä tai tule suoraan myymälään! K-Rauta Malmi Procenter sijaitsee Kehä I:n ja Lahden moottoritien kulmassa.

Yhteystiedot

K Rauta Malmi Procenter

K-Rauta PROCENTER MALMI
Kankiraudantie 6
00700 HELSINKI

p. 020 753 0500


k-rauta.malmi@k-rauta.fi
www.k-rauta.fi

Aukioloajat:

Maanantai-perjantai: 6.30–19
Lauantai: Suljettu
Sunnuntai: Suljettu

Henkilöstö

Marko Rinne, kauppias
040 5545981
marko.rinne@k-rauta.fi

Jan Perkkiö, varastopäällikkö
050 406 2756
jan.perkkio@k-rauta.fi

Janne Kemppi, ajojärjestely
044 716 8031
janne.kemppi@k-rauta.fi

Ville Juvakka, myyntipäällikkö, ammattiasiakasmyynti
040 536 1381
ville.juvakka@k-rauta.fi

Hannu Rämö, myyntipäällikkö, yritysmyynti
040 547 4409
hannu.ramo@k-rauta.fi

Janne Järvinen, yritysmyynti
050 352 2580
janne.jarvinen@k-rauta.fi

Jari Helenius, yritysmyynti
040 835 5813
jari.helenius@k-rauta.fi

Keijo Tenhunen, yritysmyynti
050 5994021
keijo.tenhunen@k-rauta.fi

Rakennustarvike-osaston myyjät
rakennustarvike.malmi@k-rauta.fi

Sisustusosaston myyjät
sisustus.malmi@k-rauta.fi

Työväline, piha ja puutarha -osaston myyjät
tyovaline.malmi@k-rauta.fi

Tomi Kiviranta, ostopäällikkö
020 753 0520
040 536 1485
tomi.kiviranta@k-rauta.fi

Jussi Nieminen, talouspäällikkö
044 765 3332
jussi.nieminen@k-rauta.fi